Корпоративна, нагородна, сувенірна і спортивна атрибутика, устаткування і витратні матеріали, вибирайте, що цікавить


НАГОРОДИ

Виготовлення корпоративної нагородної символіки, нагороди, відзнаки, ордену, нагрудні хрести, нагрудні зірки, медалі, нагородні дипломи, нагородні грамоти, нагородні сертифікати, фасадні таблички і корпоративна атрибутика.


МЕДАЛІ

Виробництво і продаж медалей - різні медалі, нагородні, спортивні, ювілейні, медалі, шкільні, золоті, срібні і бронзові медалі. Також готові тематичні медалі.


БРЕЛКИ

Виготовлення і продаж брелків по каталогу, різні види брелків від дорогих до масових, стандартних для різних заходів.


ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ

Виготовлення і продаж призів і сувенірів на замовлення, призи і сувеніри з металу, кришталеві і скляні призи і сувеніри, призи з гравіюванням, сувеніри з нанесенням (скляні).


КУБКИ

Продаж кубків оптом і уроздріб із складу в Києві, кубки економ, кубки стандартні - каталог, кубки VIP, скляні і кришталеві кубки, що комплектують для кубків.


СТАТУЕТКИ

Продаж статуеток оптом і уроздріб із складу в Києві, пластикові і металеві статуетки, постаменти, статуетки бодібілдінг, статуетки пауерліфтинг, статуетки і фігурки тварин.


АТРИБУТИКА

Виготовлення і продаж нагородної і корпоративної атрибутики - прапори і прапорці, бейджи, затиски для краваток, запонки, підвіски, кільця, браслети і ланцюжки на замовлення.


ДИПЛОМИ, ГРАМОТИ, СЕРТИФІКАТИ

Виготовлення дипломів грамот і сертифікатів на замовлення, дипломи, грамоти, сертифікати GRAWERTON, з лазерним нанесенням, металеві, усі види дипломів і сертифікатів - ексклюзивні, поліграфічні, а також жартівливі і прикольні дипломи, плакетки сувенірні, футляри для дипломів.


ТАБЛИЧКИ ТА ВИВІСКИ

Виготовлення табличок і вивісок на замовлення, металеві таблички і вивіски, таблички GRAWERTON, пластикові таблички (вивіски), фасадні таблички (вивіски), офісні таблички (вивіски), настільні таблички, накладки і шильды, номерки, технічні таблички на техніку.


ДЕКОЛЬ - НАНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА ПОСУД

Деколь - технологія випалення, нанесення зображення на посуд, на чашки, келихи, тарілки, нанесення на різний посуд, нанесення деколи, сублімація (термоперенос) на посуд.


ПОСУД

Керамічні чашки, фарфорові чашки, чашки матове скло (чашки Frozen), металеві чашки, чашки з блюдцем (кавові, чайні), термоса, термочашки і термокружки, тарілки, пивні келихи, склянки, чайники, заварники, посуд з глини. Посуд по каталогу від світових виробників.


ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ НАКЛЕЙОК

Виготовлення об'ємних наклейок (етикеток), об'ємні наклейки, магнітні наклейки, наклейки ламіновані, наклейки на меблі, маркувальні наклейки, автомобільні наклейки, рекламні наклейки, наклейки на виробах, заливка наклейки.


ФЛЕШКИ, USB FLASH

Флешки, USB Flash, флеш-накопичувачі, флеш-пам'ять, електронні книги, E - book, читалки, планшетні комп'ютери, планшетні ПК, металеві флешки, флешки під гравіювання логотипу (usb flash), шкіряні флешки, пластикові флешки, дерев'яні флешки, флешки в кам'яному корпусі, ЄКО флешки, індивідуальні флешки. виготовлення флешек, PVC флешки, міні флешки, Slim Flash, флешки кредитні карти, флешки у вигляді ручки (USB pen drive), ексклюзивні незвичайні флешки, ювелірні флешки, флешки з каменями Сваровськи (Swarovski), упаковка для флешек (чохли, коробки, футляри для флешек), усі види нанесення на флешки (брендування флешек), тиснення на флешках, USB флешки з тисненням, тамподрук на флешки, друк на флешках, гравіювання на флешках, лазерне гравіювання на флеш-накопичувачах, індивідуальні USB корпуси, PVC корпуси для флешек, випалювання на дерев'яних флешках, гравіювання дерев'яних флешек, друк на флешки, повнокольоровий друк на флешках, литий корпус з PVC, гравіювання на дерев'яних флешках, USB флешки з гравіюванням.


УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ РА, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Верстати для виготовлення значків, тамподрук устаткування, верстати для тиснення, прес гравертон, устаткування для виготовлення кліше, устаткування для заливки наклейок, витратні матеріали, заготовка для значків, смола для заливки наклейки, витратні матеріали для тамподруку, витратні матеріали для тиснення, метал ГРАВЕРТОН, дощечки до дипломів і комплектуючі, фурнітура, тамподрук BEIHAND 2М, тамподрук Beihand - pro, виготовлення кліше, дозатор напівавтоматичний, ГРАВЕРТОН або термодрук на тканина, гаряче тиснення BEIHAND - pro, вальцювання значків, гаряче тиснення 2М.