Пластикові значки

Пластикові значки це доступні за ціною значки, дуже популярні, серед шкільних команд, гравців інтелектуальних ігор університетів та інших учасників. Вони складаються з основи з поглибленням, в яке вставляється вкладиш, потрібної форми із заздалегідь роздрукованим на ньому необхідним зображенням. На завершальному етапі виготовлення пластикових значків, коли основа значка згори защипується прозорою кришкою та із зворотного боку одягається безпечна шпилька, для закріплення значка на одязі. Продовження тексту... / Технічний опис /

Пластикові значки


Технічний опис пластикових значків

Технологія виготовлення - звичайне складання.
Загальні розміри виробу - стандартні: ø 25, 36, 43, 56, а також квадратні та прямокутні форми.

Поверхня - друк на поверхні значка.
Основа, з чого складається:
- вверх і низ значка з пластика, кріплення - шпилька.
Вартість значків - найдоступніша категорія значка, як при маленьких накладах, так і при великих.
Переваги - короткі терміни на виготовлення від одного дня (якщо готовий макет), ціна - якість, повно кольорове фотографічне зображення, великі розміри.
Призначення - значки для проведення рекламних акцій, всіляких масових заходів, також значки замовляють на вибори, популярні серед учбових закладів, можуть застосовуватися як іменні бейджи.


Виготовлення пластикових значків здійснюється в різних кольорових варіантах. Якщо клієнтові потрібен якийсь особливий відтінок або яскравий колір, який в повсякденному житті зустрічається рідко, а також дешеві значки, можна вибрати будь-яку кольорову гамму і зробити значки яскравими під замовлення. Кольорові значки допоможуть зробити барвистим свято, проінформувати оточуючих про якусь подію або про команду і відокремити учасників від інших. На сьогоднішній день популярні не тільки пластикові значки, великим попитом також користуються закатні і заливні значки на замовлення, всі ці категорії значків відносяться до категорії недорогих і призначені в основному для рекламних акцій.

Щоб замовити значки, звертайтеся в наш офіс в Київ, у нас представлений великий асортимент зразків різних значків, купити значки у нас можуть замовники з усієї України, здійснюємо доставку в потрібне місто.

Вгору