Значки, виготовлення значків на замовлення, продаж значків

Виготовлення значків є одним із напрямів нашої компанії у створенні сувенірної продукції. До нас часто звертаються клієнти з такими питаннями як: «Які значки Ви могли б нам порадити?» «Які технології використовуються при створенні даної продукції?» «Де ми могли б їх застосувати?». Наша компанія пропонує до вашої уваги: металеві, поліграфічні та корпоративні значки. Металеві значки виготовляються за допомогою різних технологій таких як: лиття, холодне штампування та хімічне травлення. Технологія лиття дозволяє виготовити значки в 3D формі і опрацювати в ідеалі найдрібніші деталі виробу. Із зворотного боку значка кріпиться шпилька «метелик», шпилька англійська або цанговий затискувач. Покриваються гальванічним золотом, сріблом та нікелем. Можуть бути прикрашені кольоровими емалями та камінням. Такі значки замовляють різні організації та відомства для своїх працівників, як корпоративні, а також як презенти партнерам та замовникам. Також підходять для вручень та нагороджень як нагрудні знаки.

Технологія холодного штампування дає змогу виготовляти значки великими тиражами. Застосовують метал: мідь та латунь. Заздалегідь виготовляється майстер-модель та оснастка. В їх оформленні застосовуються емалі та лаки. Якщо треба виготовити чималий тираж значків, ця технологія є найшвидшою. Можуть використовуватись у якості ексклюзивних подарунків, рекламних виробів. Такі значки замовляють організації для своїх співробітників при наближенні ювілеїв та заходів пов’язаних з організаційним життям компанії. 

Технологія хімічного травлення дозволяє отримати рельєфну поверхню в два рівні. Нижній рівень може фарбуватись емалями, а верхній має колір покриття металу. Із зворотного боку кріпиться застібка. Ці значки є найпопулярнішими серед корпоративних та бізнес замовників. Часто їх замовляють корпорації для просування свого товару на ринку, туристичні та рекламні агентства. Великі значки можуть застосовуватися як іменні бейджі. 

Поліграфічні значки є досить бюджетним варіантом. Виготовляються за допомогою технології вальцювання. Друкується поліграфічна вставка, яка розміщується під захисною плівкою на металічній основі. Із зворотного боку розташоване кріплення у вигляді євробулавки. Це найдоступніші за ціною значки, які використовуються у різних рекламних акціях, художніх та вечірних заходах, політичних виборах, адже вони мають функцію інформувати та рекламувати.

Корпоративні значки можуть мати різні розміри та форми. Виготовляються за допомогою технології полімерної заливки. Можуть виконувати роль як рекламних виробів так і інформаційних. Мають полімерну лінзу, яка забезпечує збільшення зображення та насиченість кольорів.